פיזיקה קוואנטית

הפיזיקה הקואנטית עוסקת בצופה ובחפץ הנצפה. אפשר לומר שהכל כבר קיים, אלא שהאדם, ככל שהוא הולך ומתפתח לאורך הדורות, הוא הולך ומפתח כלים , או מכשירים, שהופכים לכללי קליטה המאפשרים לו לראות, לחוש, לשמוע, דברים שלא יכול היה לראות או לשמוע לפני כן, ואין זה אומר שהם לא היו קיימים, אלא שהוא לא יכול היה לראותם.

כך למשל עם תדרי הרדיו. איננו רואים אותם, איננו חשים בהם, איננו שומעים אותם, אלא רק כשיש מקלט רדיו שמסוגל לקלוט את אותם תדרים, בעזרת סנכרון, המכשיר קולט את הצלילים והופך אותם למשהו שאנחנו יכולים לשמוע. מסביבנו נמצאים אין ספור תדרים וגלים וכוחות שאיננו מודעים לקיומם.

היום המדענים והאנושות מגלים את הכוחות האלה שקיימים במציאות בה אנחנו חיים אך מבחינתנו הם "נסתרים" וגילוים מהווים גילוי הטבע. המדע מסביר את היכולת שלנו להתפתח לדרגה שנוכל לגלות את כל הכוחות שמסביבנו ואת הסיבה להם ואולי גם אם יש להם תכלית או לא. לשם כך, נדרש האדם לפתח כלי חישה נכונים, ואת זה אפשר לעשות באמצעות הלימוד של החוכמה מפי ומכתביהם של מי שכבר התפתחו וגילו את העולם ה"נסתר" הזה, שהוא לא מיסטי, ולא ניו אייג'י, ולא קונספירטיבי ואינו קשור לא לחייזרים ולא לרוחות ושדים, אלא ממשי לחלוטין, פשוט… נסתר.