איך לבחור שיח גדול לגינה?

מי מאיתנו לא מבקש איזה שהיא פינה ירוקה לבית שלנו, כזו שתאפשר לנו לא רק להנות מצבעם המרענן של הצמחים אלא תעניק לבית שלנו הרבה יותר אור, אוויר ובעיקר סגנון עיצובי חדש ומודרני שיוכל להתאים לכל בית ולכל גינה. ככל הנראה שרובנו היו מבקשים לשדרג את הגינה בצורה מעולה וירוקה, אך כאשר אנו מבקשים לרכוש שיח גדול לגינה או צמח כזה או אחר חשוב להכיר את התנאים השונים שכל צמח שכזה דורש, בין אם בכמויות האור ועד אל כמות השמש ואפילו הדישון של הצמח. לכן במאמר הבא תוכלו למצוא את התנאים והמאפיינים לבחירת שיח גדול לגינה.

איך לבחור שיח גדולה לגינה? מיקום תאורה ומים

בבחירה של שיחים לגינה שלנו, חשוב לזכור כי גידולם של צמחים תלוי בעיקר דרך מגוון רחב של משתנים החל מכמות האור הנשפכת על הצמח עצמו ועד אל המיקום הגאוגרפי של הבית שלנו. לכן ראשית כל נבין היכן אנו מבקשים למקם את השיח שלנו בגינה, האם המיקום יחשוף אותו לכמות אור גדולה או כזו שתגן בצילה על גידולו של השיח. עוד מאפיין לא פחות חשוב בבחירה של שיח גדול לגינה, הוא כמובן סוג האדמה בה אנו מבקשים לגדל אותו. שכן ישנם שיחים הדורשים אדמה מלוחה או כאלו הזקוקים לסוג אחר של אדמות וכמות השקייה בהתאם. מומלץ לבדוק את השיח https://www.gan-yarak.co.il/%D7%9E%D7%98%D7%A4%D7%A1%D7%99%D7%9D/%D7%95%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA-wisteria-sinensis

הצבע הסגנון והשימוש

כל אלו חייבים להילקח בחשבון גם כאשר אנו מחפשים אחר שיחים גדולים וגם קטנים לגינה שלנו, כאשר שימוש בשיחים יכול להיעשות בצורה דקורטיבית מעולה. ראשית כל חשוב לדעת כי ניתן להשתמש בשיחים גדולים וגם קטנים, ביצירה של גדר חייה או אזור מוגדר לגינון וצמחייה של פרחים שונים בתוכם. שימוש שכזה יכול להיעשות דרך מגוון של צורות גידול, בהן ניתן להגדיר, לסגנן את צורות הגידול אותה אנו מבקשים להטמיע בגינה שלנו. אל צד כל אלו ניתן גם להוסיף שיחים ריחניים או בעלי צבעים משתנים, כך נוכל לסגנן גם את הגינה שלנו בעזרת צמחים ואפילו להתאים את צבע הפרחים והשיחים השונים.